Child Nutrition » Menus

Menus

Clip Art Ice Cream Clipart Images - Jameslemingthon Blog
Friday's are ice cream day! Pk-2nd graders will receive an ice cream
on their tray if they eat a cafeteria prepared meal. Parents may
send money with students who bring their lunch from home.
Ice cream cups are 50 cents.
 
3rd and 4th graders may buy ice cream through the line. Ice cream
prices are 50 cents and $1.00. Students may use money from their
cafeteria account as long as funds are available. Ice cream cannot
be charged.